2 pokoje 45,50 m² | Saska Kępa

Mieszkanie na sprzedaż
780 000,00 PLN , Pow. 45,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe , Międzynarodowa
Rok budowy:
1974
Piętro:
10 na 10
Numer oferty:
2192/865522
Cena za m2:
17 142,86 PLN
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 m² na Saskiej Kępie.
Lokalizacja przy ul. Międzynarodowej zapewnia bliskość Parku Skaryszewskiego oraz bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską, co gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Warszawy.

Mieszkanie składa się z:
salonu z wyjściem na balkon
kuchni z jadalnią
sypialni
łazienki
przedpokoju

Do lokalu przynależy:
piwnica (1,3 m²)
komórka lokatorska na tym samym piętrze

Standard:
Mieszkanie przeszło remont kilka lat temu i jest w dobrym stanie technicznym. Wymieniono instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, a także podłogi, okna i kaloryfery. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, piekarnik, kuchenkę oraz lodówkę. Łazienka starszego typu, ale w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze z 10.

Mieszkanie stanowi pełną własność i posiada księgę wieczystą bez obciążeń. Czynsz administracyjny wynosi ok. 720 zł.
Grunty pod budynkiem są uregulowane.

ul. Międzynarodowa
Budynek z lat 70., w którym znajduje się lokal, został wybudowany w technologii wielkiej płyty i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Blok wyposażony jest w windę, klatka schodowa jest czysta i zadbana.

Lokalizacja:
W bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Skaryszewski oraz Stadion Narodowy. W pobliżu działają klimatyczne kawiarnie, restauracje, sklepy, szkoły oraz punkty usługowe.
Świetna komunikacja z centrum i innymi dzielnicami Warszawy - tramwaje oraz autobusy w zasięgu kilku minut pieszo.

Zapraszamy na prezentację, aby na żywo poznać wszystkie atuty mieszkania, okolicy oraz lokalizacji.

Powyższa oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1 Kodeksu cywilnego. Jako agencja pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji. Opis oraz zdjęcia przedstawione w ofercie są własnością agencji Creative Grupa Nieruchomości i są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Nieprawidłowy adres E-mail