2 POK W WYSOKIM STANDARDZIE - CAŁKIEM NOWE

Mieszkanie na wynajem
4 200,00 PLN , Pow. 40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Pańska
Rok budowy:
1973
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
2192/329857
Cena za m2:
105,00 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. 

Mieszkanie przy ul. Pańskiej znajduje się w jednej z najlepszych części Warszawy w dzielnicy Wola przy Fabryce Norblina. Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum.
Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Rondo ONZ . Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, przyjaciół czy pary.

Rozkładowe mieszkanie o metrażu 40 m2 na który składają się :

• Kuchnia osobna
• Jeden pokój z wyjściem na balkon
• Drugi pokój
• Łazienka
• Przedpokój
• Balkon

Mieszkanie wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegółu z wysokiej jakości materiałów , tak aby najemca czuł się jak w domu.

Mieszkanie rozkładowe - będzie w pełni umeblowane i wyposażone.
• Kuchnia wyposażona w dużą lodówkę, płytę oraz piekarnik, zmywarkę (wszystko nowe ) . 
• Większy pokój oraz  mniejszy pokój o prawie równych metrażach
• Łazienka z z wanną i funkcją prysznica
• Balkon od strony podwórka.

Mieszkanie jest czyste, po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje są nowe (wodna, elektryczna, gazowa, telewizja kablowa).

Budynek : Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku z lat 70-tych. Wszystkie części wspólne czyste i zadbane. Są dwie windy. Sąsiedzi spokojni. Piętro 5/12

Lokalizacja : ulica Pańska
Genialna lokalizacja przy samej stacji metra Rondo ONZ. Do Centrum 10 minut na piechotę. W pobliżu wszystko co do życia potrzebne sklepy, restauracje, apteka, kawiarnie, klub bilardowy, punkt SPA i wiele innych.